Online İletişimde Yeni Platform: Vedubox
Admin 09 Temmuz 2020

Online İletişimde Yeni Platform: Vedubox

Dijital dönüşümün öncelikli bileşenlerinden biri olan online iletişim, Vedubox ile tüm dünyada eğitim ve çalışma hayatını yeniden şekillendiriyor.

Teknoloji çağının iş yapma biçimlerini büyük bir hızla dönüştürdüğü günümüzde Covid-19 ile birlikte dijital dönüşüm zorunlu hale geldi. Sahneye çıkan çok sayıda platform ve yazılım, iş ve eğitim dünyasının online iletişim ihtiyacını karşılamak için farklı çözüm önerileriyle gündeme gelmeye başladı.

Dünyanın her yerinde Vedubox tercih ediliyor

Bu platformlar arasında Vedubox, canlı toplantılar, video konferans, webinar, LMS gibi özellikleri tek bir çatı altında toplamasıyla fark yaratıyor. 500.000 son kullanıcı ve 450’nin üzerinde kurumsal müşterisiyle güçlü bir aktör olduğunu kanıtlıyor. Online toplantı ve eğitim alanında öne çıkan Vedubox ile her gün yüzlerce sanal sınıf ve video konferans gerçekleşiyor, binlerce öğrenci canlı derslere katılıyor. Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve geliştirilen hepsi bir arada konseptli platform, %100 bulut teknolojisine sahip olması sayesinde kullanıcılara her an her yerden erişim imkanı sunuyor.

Zoom, Vedubox ile tamamlanıyor

Farklı sektörlerin kendine özgü ihtiyaçlarının farkında olan ve kompakt bir yapı sunan Vedubox, Zoom entegrasyonuyla birlikte geliyor. Zoom, sanal derslik ya da toplantı salonu ise, Vedubox bir sanal ofis ya da sanal okul olarak Zoom toplantılarının güvenliğini ve organizasyonunu sağlayan bir çatı görevi görüyor. Almanya, İngiltere, Japonya, USA, Kanada başta olmak üzere dünyanın her yerinde faaliyetlerine devam eden platform, Türkiye’den dünyaya açılan bir teknoloji şirketi olmaya aday gibi görünüyor. Yurtdışından 50’nin üzerinde kurumsal müşterisine online eğitim ve toplantının yanı sıra sanal ofis teknolojisi sunan Vedubox’ın müşterileri arasında Remax, Sabancı Üniversitesi, TÜİK, Casper, Arvento, Expanscience gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: https://turk-internet.com/online-iletisimde-yeni-platform-vedubox/

Paylaş: